+420 702 100 800
Přeskočit navigační odkazyÚvodní stránka > Služby > Realitní služby

Služby k nemovitostem

Realitní službyPřipravili jsme pro Vás jedinečnou možnost prodat Vaši nemovitost samostatně nebo i s naší odbornou pomocí. Vycházíme z našich zkušeností s prodejem nemovitostí od roku 1997. Už nemusíte platit vysoké provize realitním kancelářím a obávat se nekorektního jednání realitních kanceláří či rizik spojených se samoprodejem.

Naše webová aplikace je v mnoha ohledech jiná.

Nejsme dalším z mnoha inzertních serverů. U nás dostáváte možnost plnohodnotně inzerovat a administrovat svou nemovitost, čímž máte v rukou stejné nástroje jako realitní makléři. Máte k dispozici spoustu chytrých řešení, které Vám konkurence nenabídne.

Základní inzerci máte u nás, jako u jediného realitního serveru, zdarma. Umíme Vám splnit mnoho dalších Vašich přání a požadavků. Můžete si vybrat ze 3 základních balíčků, které si můžete dle Vašich potřeb různě upravit. Pokud potřebujete pomoci s nafocením Vaší nemovitosti, chcete zpracovat PENB, zajistit ten nejlepší úvěr na trhu, zpracovat projektovou dokumentaci, atd. – vše jsme schopni Vám zajistit.


Šetřím
- Chci maximálně ušetřit

Nechcete se k ničemu zavazovat a neplatit nikomu ani Korunu. Inzerovat budete na našem webu www.realitni-andele.cz, za inzerci na největších realitních serverech si případně připlatíte – přes nás pořídíte za bezkonkurenční ceny. O Vaši bezpečnost se staráme, Váš kontakt nebude zobrazen neregistrovaným uživatelům – ochrana před zneužitím realitních kanceláří a makléřů. Už bylo dost psaní na vývěsky v samoobsluze apod., dnešní doba internetová vyžaduje internetovou inzerci a aplikace, které Vám nabízíme).


Chytře
- Chci ušetřit a bezpečně prodat

Pro klienty, kteří chtějí mít oporu v zádech a pevnou půdu pod nohama, chcete maximálně ušetřit, ale hlavně neudělat žádnou chybu. Skoncujte s mnohdy nekorektními realitními makléři, kteří Vám podstrčí pro Vás často nevýhodnou smlouvu a z Vámi zaplacené vysoké provize si budou užívat dovolenou v Karibiku. Máme pro Vás připraveny Právní služby ušité na míru včetně přípravy potřebných dokumentů a smluv.
Vaši nemovitost budeme inzerovat kromě našeho webu i na největších realitních serverech. Připravíme Vám daňové přiznání a Návrh na vklad do Katastru nemovitostí. Buďte chytří! Zcela normální Vám dnes přijde nakupovat v e-shopech, obsluhovat svůj bankovní účet atd., s námi zvládnete bez problémů prodej či pronájem nemovitosti online.


Pohodlně
- Chci minimum starostí, a úsporu na provizi

Vyžadujete komfort, ale proč platit zbytečně vysoké provize realitním kancelářím. Nafotíme Vám Vaši nemovitost tak, aby byla atraktivní, budete mít přidělenou naši asistentku, která Vám zorganizuje veškeré schůzky. Právní servis, daňové přiznání, Návrh na Vklad do katastru nemovitostí je samozřejmostí, Odhad nemovitostí, bankovní úschova, zkreslení dispozice nemovitosti, prostě všechny „papírování“ vyřešíme za Vás…..nechte se tak rozmazlovat, a za uspořené peníze si dopřejte dovolenou Vy, nikoli realitní makléř.