+420 702 100 800
Přeskočit navigační odkazy
Úvodní stránka > Prodej > Dům > Litoměřice > Jenčice > Prodej, Dům, zemědělská usedlost, Jenčice

Prodej, Dům, zemědělská usedlost, Jenčice • bez realitky

Zpět na seznam nemovitostí

Karta nemovitosti

Obec:
Jenčice
Stav:
-
Cena nemovitosti:
123 Kč
Nebo 0 Kč měsíčně / úvěr
Popis nemovitosti:
Prodej rodinný dům, zemědělská usedlost, v Českém Středohoří.
Dům se nachází v centru obce Jenčice (u Litoměřic) s výhledem na romantickou zříceninu hradu Košťálov. V sousedství domu se nachází kaplička, rybník a udržovaná obecní zeleň s posezením a dětským hřištěm.Více fotek najdete na: bigbitak.rajce.idnes.cz/Domecek/. Dům s obytnou plochou 130 m2 je patrový. Dispozice bytu v přízemí 2+1, skládá se z předsíně, velmi prostorné kuchyně s jídelnou, dále z obývacího pokoje a ložnice. Na kuchyň navazuje spíž. Pod větší částí domu je pěkný starobylý sklep, ze kterého je možné lehce udělat např.vinný sklípek. Pod zánovní střechou s krytinou KM Beta je po celé ploše domu půda: možnost vybudování dalšího obytného patra. Dům z konce 19. století je postaven ze smíšených materiálů: kámen, cihly, tvárnice vč. kombinací. Voda je z vlastní kopané studny napojena vodovodem do domu (teplá voda = bojler), možnost napojení na veřejný vodovod (přípojka je u domu). Vytápění plynovými přímotopy waw, možnost přitopení v kamnech na pevná paliva (dřevo, uhlí). V obývacím pokoji je možné připojit krbová kamna, komín je připraven. Plyn je zaveden rovněž pro vaření. Elektřina 230 V, +další 3 fázový rozvod s vyšším napětím (např. pro pilu).
Celková plocha pozemku 2 097 m2, z toho 1 500 m2 zastavěná plocha s nádvořím a menší zahrádkou a 597 m2 zahrada. Na zahradě jsou ovocné stromy a také dost volného místa pro pěstování zeleniny, okrasných květin apod. Dům má i předzahrádku.
Na nádvoří se nachází řada rozsáhlých a zachovalých zděných hospodářských staveb: rozlehlá stodola ve velmi dobrém stavu, 1 stáj, 1 velký chlév pro menší hospodářská zvířata, několik menších chlévů, rovněž zděný dřevník (dříve konírna), seník, udírna, kůlna. Většina původních stavebních prvků je zachována. Na zahradě jsou vzrostlé stromy: ořešáky, jabloně, třešně, okrasné dřeviny. Nemovitost se nachází v klimaticky chráněné zóně kopců Českého Středohoří: dosud žádné záplavy ani jiné škody z výkyvů počasí.
Dopravní dostupnost: Nemovitost je u silnice, ale v klidné části obce, přitom pouze 2 minuty autem od hlavní silnice č. I/15 spojující Litoměřicko (Zahrada Čech) s Mosteckem. Autem do Prahy jen za 45 minut (dálniční přivaděč pouhé 4 km). Autobus: 5 minut pěšky, celý den v pracovní dny i o víkendu, ve špičce několikrát do hodiny (Lovosice, Litoměřice, Most...). Vlak: zastávka 1,5 km v Třebenicích. Energ.náročnost: G-Mimořádně nehospodárná. Cenu upřesním na dotaz.
Poznámka k ceně:
Cenu upřesním na dotaz
Obytná plocha:
-
Datum aktualizace:
14.5.2018
Vlastnictví:
Osobní
Číslo nabídky:
Z201800953
Stav nemovitosti:
Dobrý
Typ inzerátu:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Bližší určení:
zemědělská usedlost
Kraj:
Ústecký kraj
Okres:
Litoměřice
Obec:
Jenčice
Část obce:
Jenčice
Umístění:
Centrum obce
Typ konstrukce:
Smíšený


Pro zobrazení mapy je nutné být přihlášený a ověřený.

Seznam služeb objednaných prodávajícím:

Je nám líto, ale nebyly nalezeny žádné informace ze zdroje Wiki.

Obdobné nabídky