+420 702 100 800
Přeskočit navigační odkazyÚvodní stránka > Poradna > Jak připravit a nafotit nemovitost > Příprava na focení - Home staging

Příprava na focení - Home staging

19.01.2016 14:21
Našim klientům, kteří chtějí prodat svou nemovitost sami, nabízíme možnost kvalitního nafocení nemovitosti včetně odborné konzultace homestagingu. Cílem této služby je dosáhnout co nejkvalitnější prezentace objektu pro úspěšný a rychlý prodej, nebo pronájem nemovitosti.

V České republice jde celkem o novou službu. V zahraničí je tato služba běžná a slaví velké úspěchy, statistiky ukazují, že nemovitost po zásahu home stagera se prodá až o 78% rychleji a za cenu až o 10 % vyšší, než při klasické prezentaci bez úprav interiéru.
Při proměně interiéru se vychází především z doplňků a vybavení Vaši domácnosti. Jestliže je ale vaše nemovitost nevybavená, jsme schopni ji také pomocí našich vlastních interiérových doplňků vybavit za účelem kvalitnější prezentace.

O co vlastně jde ?

Hlavním úkolem home stagingu je skrýt nedostatky a vyzdvihnout přednosti Vaší nemovitosti. Tohoto efektu docílíme pomocí různých doplňků, jako jsou závěsy, přehozy, polštářky, svíčky, závěsy, koberečky a jiné věci. Nedílnou součástí je však pečlivý úklid Vaší domácnosti ještě před našim příjezdem. Je nutné mít na paměti, že je třeba uklidit především osobní věci, jako je oblečení, osobní fotografie, pověšené prádlo, věci osobní hygieny, ale třeba i takové detaily, jako jsou magnetky na ledničce. To vše z jednoho prostého důvodu, nemovitost musí působit na potencionálního zájemce čistě, vzdušně a celkově příjemně, tak aby si byl schopen představit svůj budoucí život zrovna ve Vaší nemovitosti.
V neposlední řadě je také důležitá kvalitní prezentace nemovitosti na internetu, kterou lze docílit výhradně pomocí odborného nafocení nemovitosti. Tuto službu náš home staging také zahrnuje.

Kolik zaplatím ?

Tuto službu nabízejí samozřejmě i jiné firmy, které se specializují výhradně na profesionální home staging. Po sečtení všech nákladů za realizaci, nafocení a odborné konzultace se však dostanete na částku v řádech desetitisíců Kč. My však nabízíme podobné služby za zlomek ceny, s tím rozdílem, že se snažíme využívat maximálně vybavení Vaši domácnosti. Díky tomu odpadá drahý nákup doplňků do nemovitosti, a tím šetříme Vaši peněženku.