+420 702 100 800
Přeskočit navigační odkazyÚvodní stránka > Poradna > Články > Inzerujte za 145 Kč měsíčně

Inzerujte za 145 Kč měsíčně

14.07.2016 10:32

Za 145 Kč měsíčně na nejvýznamnějších inzertních realitních portálech

Inzerujete na našem serveru Realitních Andělů a Vy se možná divíte, proč se zájemci nehrnou. Kdo chce prodávat nemovitost, musí být viděn. Počet návštěv na našem serveru je solidní, nemůže se ale měřit s návštěvností největších českých inzertních portálů Reality.iDNES.cz ​nebo CeskeReality.cz. Na nich může Vaši nabídku každý měsíc vidět téměř půl milionu zájemců.

Díky našim speciálním cenám můžete na nejnavštěvovanějších českých portálech inzerovat s významnou slevou. Nemusíte se dokonce ani registrovat, inzerát přepisovat a uvádět pod ním vlastní kontakty (viz Triky realitních makléřů).

Objednejte si naši službu “Uveřejnění na inzertních serverech Reality.iDNES.cz a CeskeReality.cz” a za 290 Kč vč. DPH budete celý měsíc na očích většiny zájemců, kteří své realitní štěstí hledají na internetu.
Aby toho nebylo málo, další jeden měsíc inzerce na obou portálech budete mít od nás úplně ZDARMA, pokud si inzerci objednáte do 31.08.2016. Tím dosáhnete ceny 145 Kč za měsíc inzerce.
Jak příležitosti využít?

  1. Přihlaste se ke svému účtu u Realitních Andělů
  2. Objednejte službu “Uveřejnění na inzertních serverech” (naleznete ji na stránce “Mé nemovitosti” – „Nabízím/Prodávám“ a “Přehled služeb” - ikona nákupního košíku)
  3. Zvolte požadovanou délku v měsících na 2 a vložte slevový kód RIDNES

 
Kupec potřebuje vidět vaši nemovitost v co nejlepším světle! Nejste si jisti dokonalým účinkem svých obrázků prodávané nemovitosti? Naši odborníci vědí, na co se zaměřit, aby snímek vzbudil pozitivní dojem. Stačí se nám ozvat, rádi pomůžeme. U nás naleznete vše, co potřebujete, a to za velmi příznivé ceny. Odběrem zvolených služeb se nezavazujete k žádným dalším platbám. Nejsme realitka.
V případě dotazů jsme Vám k dispozici na tel. 702 100 800 nebo na chatu na serveru realitni-andele.cz.

Hodně úspěchů přejí
Realitní Andělé