+420 702 100 800
Přeskočit navigační odkazyÚvodní stránka > Poradna > Články > Kvalitní služby od Realitních Andělů

Kvalitní služby od Realitních Andělů

19.01.2016 14:29
Každý má nárok na kvalitní služby s přiměřenou výší provize
 
Každý by chtěl pro sebe jen to nejlepší. Chcete ty nejkvalitnější služby, ale nevíte, jak a kde je můžete dostat? Chcete bezpečně a výhodně prodat vaši nemovitost? Oni to dokážou. Realitní Andělé vám pomohou a velmi rádi poskytnou ty nejkvalitnější služby. Pro klienty, kteří chtějí mít oporu v zádech a pevnou půdu pod nohama, chtějí ušetřit, ale hlavně neudělat žádnou chybu.

Skoncujte s mnohdy nekorektními realitními makléři, kteří vám podstrčí pro vás často nevýhodnou smlouvu a z vámi zaplacené vysoké provize si budou užívat dovolenou v Karibiku.

Svěřte se raději do rukou Realitních Andělů

Jde to i jinak, bez realitky a s poctivou nabídkou dílčích služeb. Stačí si jen vybrat. Vaši Andělé budou nemovitost inzerovat kromě jejich webu i na největších realitních serverech. Připraví Vám smlouvy, daňové přiznání a návrh na vklad do Katastru nemovitostí.

Buďte chytří!

Zcela normální vám dnes přijde dělat všechno on-line. Objednat si dovolenou z pohodlí domova, nakupovat v e-shopech, obsluhovat svůj bankovní účet atd…proč nevyužít také chytrou aplikaci pro prodej, nákup a pronájem nemovitostí?

Tým Realitních Andělů vám může poskytnout maximální pohodlí, přehled a přidanou hodnotu při osobní správě vaší nemovitosti. Sami získáte stoprocentní kontrolu nad svou nemovitostí. Připravili si pro vás jedinečnou možnost prodat vaši nemovitost bez realitky, ale s odbornou pomocí. Pohybují se ve světě realit už 20 let a ví, co si trh žádá. Konečně už nemusíte platit vysoké provize realitním kancelářím a obávat se nekorektního jednání realitních kanceláří či rizik spojených se samoprodejem.

Zkuste Realitní Anděly

Opravdu to není jen jeden z mnoha dalších inzertních serverů. Zvládnou toho mnohem víc. U nich dostáváte možnost plnohodnotně inzerovat a administrovat svou nemovitost, čímž máte v rukou stejné nástroje jako realitní makléři. Máte k dispozici spoustu chytrých řešení, které vám konkurence nenabídne.

Vyžadujete komfort, ale proč platit zbytečně vysoké provize realitním kancelářím? Realitní Andělé vám nafotí vaši nemovitost tak, aby byla atraktivní, budete mít přidělenou asistentku, která vám zorganizuje veškeré schůzky. Odhad nemovitostí, bankovní úschova, zakreslení dispozice nemovitosti, prostě všechno „papírování“ vyřeší za vás…nechte se od Realitních Andělů rozmazlovat, a za uspořené peníze si dopřejte dovolenou vy, nikoli realitní makléř.