+420 702 100 800
Přeskočit navigační odkazyÚvodní stránka > Poradna > Články > Důležitost kvalitního nafocení vaší nemovitosti

Důležitost kvalitního nafocení vaší nemovitosti

19.01.2016 14:28
Důležitost kvalitního nafocení vaší nemovitosti

V dnešní době už lidé na dobré slovo moc nevěří.  Lhát umí každý, a proto je důležité vidět věci takové, jaké doopravdy jsou, na vlastní oči. Tato skutečnost se dá aplikovat na drtivou většinu věcí. Vybírání nového bydlení nevyjímaje. Krásně popsat menší útulný byteček v centru města umí každý. Jenže když pak přijdete na místo činu, můžete také zjistit, že je to špeluňka, ve které se dá sotva pohnout, a ani sebekrásnější vybavení a veškerý optimismus světa tuhle katastrofu nezachrání.


Pozor!

Tvrdě narazíte, ztratíte drahocenný čas a dojde vám, jak je důležité, aby měl inzerát přiložené fotky, které budou vizuálně vystihovat reálný stav. Stejně tak, pokud máte opravdu krásnou nemovitost na prodej či pronájem, ale špatně ji nafotíte, nabídky se vám zrovna nepohrnou. Proč? Protože kdo by se chodil dívat na byt, kde již samotné fotky odrazují? 

Znám to z vlastní zkušenosti, a to hned v několika různých případech

Jednou jsem si přečetla moc slibně znějící inzerát na pronájem bytu, kterému ovšem chyběly přiložené fotky. Nebyl to první inzerát bez fotografické dokumentace, a tak jsem si o ně po určité době už ani nepsala. Nehodlala jsem ztrácet další čas, ačkoliv to mohlo znamenat, že právě díky tomu minu své vysněné bydlení. Škoda promarněného odpoledne.

Podruhé jsem narazila na zajímavý inzerát, který tratil na tragické fotodokumentaci. Fotky zabíraly často pouze jednu část pokoje, či jen sociální zařízení (na nafocení obytných částí se zapomnělo?). Hlavně že víme, jaký je z onoho tajemného pokoje krásný výhled do ulice! Tudy taky cesta nevede. Jinak velmi dobrý inzerát jsem bez většího váhání zavřela.

A pak tu samozřejmě máme třetí případ. Případ, kdy je byt – ať už ošklivý či božský – nafocený tak kouzelně, že se do něj už z fotek zamilujete. Jistě, po příchodu na vás může čekat realita stejná jako na fotografiích, nebo poněkud studená sprcha. Ovšem jak se říká – každé zboží má svého kupce. Bez kvalitního nafocení jej ovšem nenajdete, a tak jej nepodceňujte.

Realitní Andělé

Realitní Andělé se na kvalitní focení jakožto základ profesionálního inzerátu zaměřují. Svěřte se do našich rukou, nechte si vaši nemovitost vyfotit v dobrém světle a udělejte tak rázný krok k úspěšnému prodeji vaší nemovitosti.

V balíčku Pohodlně je nafocení již v ceně služby.