+420 702 100 800
Přeskočit navigační odkazyÚvodní stránka > Poradna > Články > Soukromý prodej nemovitostí s odbornou pomocí?

Soukromý prodej nemovitostí s odbornou pomocí?

19.01.2016 14:27
Soukromý prodej nemovitostí s odbornou pomocí? Možný už i v ČR!
 
Účastnili jste se někdy obchodu s nemovitostí? Prodávali, pronajímali nebo naopak kupovali či pronájem hledali? Můžete o sobě prohlásit, že chcete být bez realitky? Asi se shodneme na tom, že více než polovina lidí již měla tu čest. A jak jste k problematice přistoupili vy?
Ze statistik vyplývá, že 40 – 50 % populace na to jde soukromou cestou. Z různých důvodů – ať už v nich realitní kanceláře nevzbuzují důvěru nebo si prostě myslí, že všechno zvládnout udělat sami,
tzn. hrdě se označují slovy „bez realitky“.
Málokdo si ale v plné šíři uvědomuje, co všechno je s prodejem popř. pronájmem nemovitosti spojeno. Nafocení nemovitosti, komunikace s kupujícími, bankovní úschova, PENB a výkresová dokumentace, kupní smlouva, katastr nemovitostí, daňové přiznání…a to zdaleka nekončím. „Samoprodejce či bez realitky“ tedy čeká pěkné kolečko po úřadech.
 

Bez realitky je to bezpečné?
Věříme, že v dnešní době snadno dohledatelných informací byste opravdu všechno zvládli sami…ale…je nutné ztrácet drahocenný čas? Něco zabere chvilku, něco dokonce výslovně chcete realizovat sami. Proč ale ty nejvíce zapeklité úkoly nesvěřit odborníkům? Zkrátka přesně podle vaší potřeby rozhodnout: „Toto si zvládnu udělat sám, toto zase radši svěřím odborníkům.“
Přinášíme na český trh model, který je na západě běžný již roky. Řešení, jak vše udělat bez realitky, ale s odbornou pomocí.


Designed by Freepik


• Vy si nemovitost prodáte sami
• to vy komunikujete s kupcem, provádíte jej svou nemovitostí

Koneckonců – kdo by měl nemovitost znát lépe než její majitel? U nás si ale můžete ve výhodných balíčcích namixovat vámi požadovaný rozsah služeb. Ty, na které si netroufáte, nebo nemáte na ně nervy, za vás jednoduše vyřídíme. Vás to bude stát jen 1 klik, protože fungujeme online. Tím vás ale nezbavíme plné kontroly nad prodejem vaší nemovitosti bez realitky.
Jsme jiní. Nejsme realitka. Pomůžeme vám, aby váš obchod s nemovitostí proběhl hladce. Pánem situace zůstanete vy. To vy si navolíte rozsah služeb, vy rozhodujete o jednotlivých krocích, vy obchod uzavřete. My vám cestu k vašemu záměru usnadníme.


Jsme Realitní Andělé – nemovitosti na 1 klik.

Více se dozvíte na https://www.realitni-andele.cz/nase-sluzby