+420 702 100 800
Přeskočit navigační odkazyÚvodní stránka > Poradna > Články > Kde inzerovat prodej realit

Kde inzerovat prodej realit

19.01.2016 14:25
 
Každý majitDesigned by Freepikel nemovitosti, by měl pečlivě zvolit místo, kde bude svou nemovitost inzerovat. Možností je celkem hodně, inzerát můžeme vyvěsit na vývěsce ve městě, nebo třeba vytisknout si letáčky a vyvěsit je po okolí, či zveřejnit náš inzerát v novinách. Všichni však chceme inzerovat co nejefektivněji s co největší úspěšností. Kde ale v dnešní době nejvíce lidé chodí, když něco hledají, nebo nabízí, či potřebují zjistit nějaké informace? Je to právě internet.

Inzertní portál můžeme zvolit podle doporučení známých a přátel, nebo zadat do vyhledávače námi zvolené klíčové slovo jako například „inzerce realit“. Nyní před námi stojí možnost volby vložení inzerátu na nějaký obecný inzertní server, který se nespecializuje výhradně na reality, ale kde nalezneme třeba jen podsložku reality.

Další variantou je vložení přímo na server specializující se na reality. Takovýto kvalitní server nabízí možnost vložení podle spousty kritérií a možností, které případnému zájemci usnadní hledání. Jde například o možnosti při vložení inzerátu, jako jsou místo, kde se nemovitost nachází, jestli jde o rodinný dům, byt či jiný typ nemovitosti, velikost nemovitosti, zda se jedná o prodej či pronájem a několik dalších možností. Jedinou nevýhodou je, že většina inzertních portálů nabízí inzerci za poplatek.

S Realitními Anděly však máte základní balíček inzerce Vaší nemovitosti zdarma, vše přehledně na jednom místě, a kdybyste kdykoliv potřebovali poradit, jsme tu pro Vás.