+420 702 100 800

Všeobecné dotazy

28.01.2016 08:35
• Pokud si objednám službu u Vás, mohu inzerovat a prodávat i jinde? 
Ano, samozřejmě nebráníme Vám jakožto vlastníkovi nemovitosti, abyste využil všechny dostupné možnosti k úspěšnému prodeji Vaši nemovitosti. Proto Vám umožníme uzavírat smlouvy také s jinými zprostředkovateli a realitními kancelářemi. Nevyžadujeme exkluzivní smlouvu, jelikož tato není zárukou úspěšného prodeje. Chceme dělat fér byznys, takže Vás o nějaké poplatky obírat nebudeme. U nás jste zcela svobodní.


• Nemáte nějaké skryté poplatky, sankce atd.?
Ne, žádný podraz jsme na Vás nenachystali! V případě, že se rozhodnete nevyužít služeb, které spadají do balíčku, tzn. např. bankovní služby, nebudeme Vám účtovat žádnou sankci ani poplatek.

 

• Co se stane, když si na posuvníku nasimuluji prodej za 2,3 mil Kč a ve skutečnosti prodám za 2,1 mil. Kč
Naše odměna je ze skutečné prodejní ceny. Pokud jste si nasimulovali prodejní cenu 2,3 mil a prodali jste svou nemovitost levněji, naše odměna bude nižší. A to je fér, ne?

 

• Co se stane ve chvíli, když mám zaplacenou inzerci na 3 měsíce a kupec se najde dříve?
Budou mi nějaké peníze vráceny?Cena služby se určuje dle uskutečněné kupní ceny a vybraného balíčku. Můžete si to nasimulovat na Úvodní straně aplikace www.realitni-andele.cz. Inzerce v balíčku CHYTŘE a POHODLNĚ je do délky 6 měsíců v ceně balíčku, nerozlišuje se, zda-li inzerujete  (Váš inzerát je aktivní) 1-6 měsíců.

 

• Co když prodám nemovitost s někým jiným než s Vámi? 
Nelíbí se nám často nevýhodné smlouvy realitních kanceláří, proto to my sami nechceme dělat. U nás můžete být, aniž by Vás to jakkoliv omezovalo. Věříme, že se Vám s námi podaří prodat, ale pokud přece jenom ne, pak Vám přejeme bezproblémové dořešení obchodu. U nás nebudete platit žádnou dodatečnou sankci ani poplatek.